Sport
Jesteś tu: Strona główna Sport Artykuł

KSW 26 ONLINE. Materla w walce wieczoru. Transmisja gali - jak obejrzeć

Dodano: 20 marca 2014, 18:00 Autor:

KSW 26 - zapowiedź. Kibicujemy Materli

KSW 26 ONLINE - w sobotę gala, w której w walce wieczoru wystąpi szczeciński berserker Michał Materla. Transmisja - sprawdź jak obejrzeć w TV oraz online.

KSW 26 ONLINE - Michał Materla w walce wieczoru, gala bez Karola Bedorfa

W sobotę w Warszawie kolejna gala KSW, czyli największej europejskiej federacji MMA (mieszane sztuki walki). W walce wieczoru zobaczymy Michała Materlę z Berserker's Team Szczecin.Początkowo w gali miał wziąć udział także klubowy kolega Materli, a więc Karol Bedorf, jednak ze względu na kontuzję kręgosłupa musiał się z pojedynku wycofać. A Materla, posiadacz pasa KSW w wadze średniej, zmierzy się, już po raz trzeci z Jayem Silvą. Pierwszy pojedynek, który już przeszedł do historii polskiego MMA, wygrał szczecinianin, drugi padł łupem jego rywala z Ameryki, który w drugiej rundzie skończył pojedynek nokautem. Trzecia walka toczyć się będzie o pas w wadze do 84 kg. Materla łatwo go nie odda.

Zawodnikowi Berserker's Team Szczecin kibicować będzie pewnie cała hala w stolicy, ale fanów w Szczecinie i regionie także nie brakuje. Wybraliśmy się na trening brazylijskiego jiu-jitsu do macierzystego klubu Materli. Ta dyscyplina to styl źródłowy naszego mistrza, a chętnych do treningów nie brakuje. Zajęcia prowadzi guru, czyli Piotr Bagiński i taryfy ulgowej nie daje nikomu. Po treningu usiedliśmy na chwilę z młodym zawodnikiem Berserker's Team, Mateuszem Rębeckim, który chciałby znaleźć się kiedyś tam, gdzie dziś jest Materla.

JAK OBEJRZEĆ GALĘ KSW 26 w TV oraz ONLINE - znajdziesz na końcu artykułu

- Brazylijskie jiu-jitsu i MMA trenuję już od czterech lat - mówi Rębecki. - Moją mocniejszą stroną jest parter, zapasy bardzo lubię, ale trenuję również stójkę. Zacząć ćwiczyć może każdy. Jest w klubie sekcja dla początkujących.

Podczas treningu doszło do małego urazu kolana jednego z ćwiczących. Ale to normalna część każdej dyscypliny.

- Kiedy trenujesz ciężko, o te kontuzje jest łatwiej, bo organizm jest mocno zmęczony. Jeżeli robisz to tylko rekreacyjnie, to czujesz się zwyczajnie lepiej - przekonuje nasz rozmówca.

Rębecki tak na dobrą sprawę dopiero zaczyna swoją przygodę z MMA, startuje w walkach amatorskich. Zaprezentował się także podczas Areny Berserkerów i wygrał swój pojedynek. - W ostatniej sekundzie starcia udało mi się pokonać rywala skrętówką - zaznacza sympatyczny zawodnik.

Po zajęciach trener Bagiński zebrał wszystkich trenujących i przykazał każdemu oglądać sobotnią galę i kibicować Michałowi.

- Oczywiście wszyscy będą kibicować Michałowi - zaznacza Rębecki. - Rywal faktycznie prowokuje, ale moim zdaniem "Cipek" powinien bez problemu wygrać tę walkę. W każdej płaszczyźnie ma szansę go pokonać. W ostatniej walce mu się nie poszczęściło - zaznacza popularny "Chińczyk".

KSW 26 ONLINE. Transmisja w TV oraz live w internecie

Gala Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się w sobotę w Warszawie, nie będzie transmitowana przez otwarty kanał Polsatu. Ci, którzy chcą obejrzeć pojedynki MMA w domu, muszą transmisję wykupić w systemie pay-per-view.

Usługę można wykupić w Cyfrowym Polsacie czy serwisie ipla.tv. Koszt transmisji to 40 zł. Abonenci telewizji satelitarnej mogą zamówić usługę przez internet, SMS czy telefonicznie - 801 00 50 50 lub 222 127 255 (z telefonu stacjonarnego) i 699 445 050 (z komórkowego).

Transmisja KSW 26 w Szczecinie

Także w niektórych szczecińskich pubach (Petit Paris czy Kicker Pub) będzie można zobaczyć galę. Przypomnijmy, że w starciu wieczoru zaprezentuje się Michał Materla z Berserker's Team Szczecin.

Czytaj więcej o:
  • gala KSW 26
  • KSW 26
  • KSW 26 online
  • KSW 26 transmisja
  • Michał Materla
  • walka Materli
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

EURO 2016: Reprezantacja Polski ma szansę awansować?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 91.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 91 48 13 333

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gs24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gs24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.