Jesteś tu: Strona główna Edukacja Artykuł

Dowiedz się, jaką szkołę wybrać. W październiku Targi Edukacyjne w Świnoujściu

Dodano: 19 września 2013, 0:15 Autor:

Kilkadziesiąt publicznych i niepublicznych szkół wszystkich szczebli przedstawi swoją ofertę podczas targów edukacyjnych.
Kilkadziesiąt publicznych i niepublicznych szkół wszystkich szczebli przedstawi swoją ofertę 9 października,  podczas targów edukacyjnych.

Kilkadziesiąt publicznych i niepublicznych szkół wszystkich szczebli przedstawi swoją ofertę 9 października, podczas targów edukacyjnych. (fot. BIK)

Już 9 października dla uczniów i ich rodziców będą dostępne stoiska szkół średnich, uczelni wyższych i instytucji szkoleniowych.

Podczas targów zaprezentują się między innymi Akademicki Poznań, Akademicki Szczecin, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Politechnika Koszalińska, Akademia Morska w Szczecinie, wyższe szkoły zawodowe, interesujące instytucje szkoleniowe z bogatą ofertą dla młodszych i starszych oraz szkoły kształcące na poziomie średnim ogólnym oraz zawodowym. Zarówno gimnazjaliści jak i maturzyści, którzy odwiedzą tegoroczne targi nie będą zawiedzeni.

Obecna będzie także Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, która w ramach swoich programów przedstawi Eurodesk oraz pojawią się Ambasadorzy Wolontariatu Europejskiego, którzy przybliżą ideę wolontariatu. Odbedzie się prezentacja nt. dokumentów Europass: korzystanie z aplikacji on Line wypełnianie w języku polskim.

Informacje o planowanym przedsięwzięciu można znaleźć na stronie internetowej Centrum Aktywizacji Zawodowej www.pup.swinoujscie.pl oraz pod numerem telefonu 91 321 97 52.

Czytaj więcej o:
  • Akademia Morska Szczecin
  • Targi Edukacyjne Świnoujście
  • ZUT Szczecin
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  • forum.gs24.pl

Mecenas Serwisu

Partnerzy Serwisu

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Wideo

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 91 48 13 333

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gs24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gs24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.