Pogoń 04 zmiażdżyła rywali - aż 9:2 z AZS Katowice

archiwum
Futsaliści Pogoni bezlitośnie obnażyli wszystkie błędy gości z AZS Katowice i pokonali ich różnicą aż siedmiu bramek. Niewiele zabrakło, by padł wynik dwucyfrowy.

Akademicy z Katowic grali bardzo ostro i stracili aż trzy gole z przedłużonych rzutów karnych. Do przerwy Pogoń pewnie prowadziła 5:1.

Po zmianie stron trener Gerard Juszczak dał pograć rezerwowym, a ci zdobyli jeszcze cztery bramki. Ostatnia bramka dla Pogoni padła w 34. minucie i przez ostanie 6 minut gospodarze próbowali zdobyć dziesiątą bramkę. Trafili za to goście i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:2.

Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice 9:2 (5:1)

Bramki: Mikołajewicz 2 (4. i 32.), Maćkiewicz 3(11.,13. i 13.), Tubacki 2 (13. i 24.), Ricardo 2 (30. i 34.) - Grędysa (18.), Tosik (37.).

P04: Neagu, Koszmider - Ł. Żebrowski, Tubacki, Mikołajewicz, Douglas, Kubik, Ricardo, Jurczak, Maćkiewicz, Wołoszyn, Bogucki, K. Żebrowski, Przygórzewski.