W tę sobotę poznamy najpiekniejszą mieszkankę województwa

Dodano: 25 maja 2012, 23:00 Autor:

Najpierw wybory Miss Polonia Ziemi Zachodniopomorskiej i 18 pięknych kobiet na scenie Amfiteatru. Później koncert Thomasa Andersa - legendy Modern Talking. Wieczór tegorocznego Dnia Matki zapowiada się wyjątkowo ciekawie.
W tę sobotę poznamy najpiekniejszą mieszkankę województwa

(fot. Fot. Sebastian Wołosz)

Gala finałowa wyborów pod patronatem Głosu i MM będzie prowadzona w stylu disco - organizatorzy chcą dopasować konkurs do występu gwiazdy wieczoru. Początek imprezy o godzinie 18.00, trochę wcześniej zostaną otwarte bramy wejściwe.

18 kandydatek zaprezentuje się na scenie w czterech odsłonach - obejrzymy kreacje wieczorowe, stroje służbowe i kąpielowe oraz specjalne kreacje stylizowane na lata '80. Dziewczęta będą oceniane przez jury, w którym obok byłych Miss (Marzena Cieślik, Małgorzata Rożniecka i Anna Tarnowska) zasiądą między innymi Monika Pyrek, Radosław Majdan i Damian Ukeje.

Od dwóch tygodni uczestniczki trenują przed galą finałową. Próby choreograficzne i ćwiczenia z autoprezentacji trwają nawet po pięć godzin dziennie. Kandydatki konsultują się w wizażystami i stylistami. Efekty tych prac zobaczymy już w tę sobotę w Amfiteatrze. Na galę wyborów i koncert obowiązuje jeden bilet. Zapraszamy na godzinę 18.00 - emocje gwarantowane.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy nasz region jest atrakcyjny dla turystów?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 178.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 91 48 13 333

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gs24 jest częścią grupy Media Regionalne
Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gs24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.