Serwis jest częścią portalu portal regionalny

wybory » Wiadomości

dodano: 8 sierpnia 2011, 15:45

tagi:wyborywybory parlamentarne 2011

Kampania Platformy: Wolontariusze zapukają do drzwi

mp

Polska w budowie - pod takim hasłem PO będzie przekonywać, że warto na nią zagłosować w październikowych wyborach parlamentarnych.

Od lewej Jarosław Łojko, szef sztabu zachodniopomorskiej PO, poseł Arkadiusz Litwiński, Norbert Obrycki, kanydat na senatora.

Od lewej Jarosław Łojko, szef sztabu zachodniopomorskiej PO, poseł Arkadiusz Litwiński, Norbert Obrycki, kanydat na senatora.

(Mariusz Parkitny (MoDO))

Akcja, która potrwa pięć tygodni. Zaczęła się dzisiaj. W naszym regionie wolontariusze chcą zapukać do co najmniej 50 tysięcy mieszkań.

- Wiemy, że jest okres wakacyjny, ale chcemy przekonywać, że warto zagłosować na naszych kandydatów. Przekonywać będą wolontariusze, a nie kandydaci - mówił dzisiaj poseł Arkadiusz Litwiński. Kandydaci nie będą też występować w spotach telewizyjnych. PO chce oddać głos wyborcom i to oni mają mówić o programie partii.

Zapewnia, że wolontariusze nie będą wpraszać się do mieszkań. Będą chodzić od poniedziałku do soboty w godzinach od 16 do 20. W najbliższym czasie do mieszkańców trafią dwie broszury.

W jednej będzie o ogólnopolskich sukcesach rządu mijającej kadencji. Druga wymienia to, co udało się zrobić przez cztery lata dla naszego regionu.

- Mówimy o faktach i rzeczywistych dokonaniach - zapewnia Jarosław Łojko, szef sztabu wyborczego zachodniopomorskiej PO.

Elementem "Polski w budowie" maja być też spoty telewizyjne oraz specjalna podstrona internetowa pod adresem www.platforma.org.

- W naszych spotach nie będą mówić podstawieni aktorzy, tylko prawdziwi ludzie - dodaje Litwński.

To aluzja do spotów PiS, w których rząd krytykowali wynajęci do roli aktorzy.

Głos Szczeciński

Czytaj e-wydanie » Kup online

Znajdź kandydata w Zachodniopomorskiem

Sondaże

więcej »

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach parlamentarnych 2011?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 787.

Najczęściej czytane

Zdjęcia

więcej » |

Wideo

więcej » |

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015