Jesteś tu: Strona główna Zdrowie Artykuł

Psychologia: Kobiety lubią być zdobywane

Dodano: 9 czerwca 2010, 11:38 Autor:

Brakuje ci pomysłów na sprawienie przyjemności swojej ukochanej? A może chcesz poprawić wasze relacje? Mamy dla ciebie kilka rad.

30-letniemu Mariuszowi bardzo spodobała się Bogna. Kilka razy byli na spacerze i w kinie. Kiedy jednak Mariusz zaproponował jej wspólny wyjazd - odmówiła.

- Czy ja się jej nie podobam?- zastanawia się Mariusz.
Specjaliści są zgodni: kobiety nie lubią pośpiechu. Jeśli wasze relacje są na etapie "kawy i kina", nie namawiaj kobiety na wspólny wyjazd. Zaproponuj raczej basen. Wykaż się też pomysłowością.
Zamiast kolejnego wyjścia do ulubionego baru czy na kolację, zaproś ją na lekcję salsy albo degustację "kaw z całego świata".
Kobiety lubią być zdobywane. A, jak mówią zgodnie seksuolodzy, mężczyźni lubią zdobywać. Panie bawi, kiedy mężczyźni do nich dzwonią, zapraszają je na randki, starają się. Nie może być jednak zbyt łatwo. Panie też lubią zdobywać. Nierzadko etap starania się o mężczyznę jest dla nich ciekawszy niż sam mężczyzna.

Miłość, przyjaźń i sztuka kompromisu to fundamenty udanego związku, nad którym dalej trzeba stale pracować. Nikt nie jest jasnowidzem, dlatego rozmawiaj ze swoją kobietą o wszystkim. Jeżeli czegoś pragniesz, powiedz jej o tym. Najwyżej ci odmówi
Kup jej kwiatka bez okazji. Przekonasz się, jak bardzo zaskoczy ją ten gest. Bardzo prawdopodobne, że zapyta - co znowu zepsułeś, lub czego byś od niej chciał. Wyznaj, że to w podziękowaniu za to, że jest z tobą.
Wychodząc do pracy, zostaw jej krótki list na stole. Nie musi to być dwustronny, rymowany poemat. Wystarczy, że napiszesz, jak bardzo się cieszysz z waszego związku i że życzysz jej udanego dnia. Możesz też wysłać jej wiadomość w środku dnia, kiedy najmniej się tego spodziewa. Z pewnością, w czasie nudnego służbowego spotkania, wzruszy ją kilka ciepłych słów, przypominających o tym, jak bardzo ci jej brakuje i jak nie możesz się doczekać wieczora, kiedy znów będziecie razem.

Przygotuj bezinteresownie pyszną kolację, kiedy wróci zmęczona z pracy. Nawet jeśli nie będzie to indyk w cieście zapiekany warzywami, lecz lekko przypalony kurczak, twoja ukochana doceni inicjatywę i może jutro przygotuje ci indyka.

Nie zapominaj o rocznicach, świętach, urodzinach, imieninach i wszystkich, nie wiadomo dlaczego ważnych dla niej dniach.
Kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn przywiązują uwagę do dat. Co począć? Zapisz sobie w kalendarzu ważne dla niej dni. Pamiętaj przy tym, by być oryginalnym. Na dzień kobiet nie dawaj jej w prezencie rajstop czy goździków.
Jeśli to wszystko na nią nie działa, kup sobie perfumy z feromonami. Ich zastosowanie nie sprawi co prawda, że twoja wybranka rzuci ci się na szyję, niemniej jednak, jeśli faktycznie jest tobą zainteresowana, feromony zdecydowanie to spotęgują.

Czytaj więcej o:
  • miłość
  • zdrowie
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy szczepionka przeciw grypie jest skuteczna?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 57.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 91 48 13 333

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gs24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gs24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.