dodano: 4 stycznia 2010, 20:36
tagi:drogikierowcykolizjeszczecinzima
Zima nie odpuszcza. Zamieć w Szczecinie. Policja ostrzega kierowców
luk
Zima w Szczecinie zagościła na całego. Na termometrach minus osiem stopni Celsjusza, lodowaty wicher i śnieżna zamieć. Meteorolodzy ostrzegają: taka pogoda może towarzyszyć nam przez najbliższych kilka dni.
Uwaga kierowcy! Po Szczecinie w tej chwili jeździ się fatalnie. Prognozy zapowiadają, że w najbliższej przyszłości lepiej nie będzie.
(Fot. luk)
Na szczęście kierowcy wzięli sobie do serca ostrzeżenia policjantów i ściągnęli nogi z gazu. Efekt ostrożnej jazdy to względny spokój na ulicach miasta. Wieczorem w Szczecinie było zaledwie kilka kolizji - mniej niż od rana do godziny 16.00 - i żadnego wypadku.
Policjanci ostrzegają: w nocy i rano pogoda będzie podobna. Należy dostosować prędkość samochodu do warunków na drodze.
Przeczytaj więcej
- Zima w Szczecinie. Ekstremalne warunki na drogach, uwaga na kolizje (12-01-2010)
- Stłuczki, wypadki, kolizje - obraz po ataku zimy (11-01-2010)
- Odwilż w Świnoujściu (9-01-2010)
- Groźna cofka na Odrze. Zalało drogę (9-01-2010)
- Jutro będą śnieżyce (9-01-2010)
- Pogoda na weekend. Będzie mróz i zamiecie śnieżne (8-01-2010)
- Zima zaatakuje w weekend (6-01-2010)
- Zima nie odpuszcza. Rośnie ilość kolizji na ulicach Szczecina (22-12-2009)
- Zima w Szczecinie. Groźny wypadek na Milczańskiej, opóźnienia autobusów (22-12-2009)
- Zima w Szczecinie: już 11 kolizji i 2 wypadki. Na Trasie Zamkowej samochód staranował mężczyznę... zmieniającego koło (21-12-2009)
- Zima nie odpuszcza w Szczecinie. Wypadki, kolizje, opoźnione pociągi i tramwaje (21-12-2009)
