Krystian Walczak ze Świnoujścia wystąpi dziś w koncercie finałowym "Szansy na sukces"

Dodano: 6 czerwca 2009, 15:30 Autor:

Dzisiaj każdy będzie mógł oddać głos na Krystiana w plebiscycie "Ulubieńca Publiczności”. Wystarczyć wysłać sms pod numer telefonu podany podczas emisji programu.

Dzisiaj każdy będzie mógł oddać głos na Krystiana w plebiscycie "Ulubieńca Publiczności”. Wystarczyć wysłać sms pod numer telefonu podany podczas emisji programu.

Krystian Walczak dostał wyróżnienie w odcinku programu "Szansa na sukces". Dzięki temu został zaproszony na koncert finałowy. Będziemy go mogli obejrzeć już dzisiaj w TVP 2 o godzinie 19.55.

Krystian jest uczniem liceum. Chodzi do klasy o profilu muzycznym. W tym roku chce też zdawać do szkoły muzycznej. Będzie kontynuował naukę w obu placówkach. W przyszłości też nie chce zrezygnować z muzyki. To jego wielka pasja. A jak się uda - sposób na życie. Ma też plan awaryjny. Studia o kierunku kulturoznawstwo lub religioznawstwo.

- Chciałbym mieć zawód, który mnie interesuje, chociaż marzę, aby zajmować się tylko śpiewaniem - opowiada Krystian.

Jego przygoda z muzyką zaczęła się od spotkania z Olą Nowak. Wokalistka, jak sam przyznaje, otworzyła mu oczy na muzykę z wyższej półki.

- Teraz uczęszczam na lekcje do Moniki Urlik - mówi Krystian. - Ma niesamowity głos. Mało kto posiada taką piękną skalę i barwę głosu. Do tego jest świetnie przygotowana muzycznie.

To jedna z ulubionych wokalistek Krystiana. Lada dzień ma wyjść jej płyta. Nasz rozmówca poleca tę muzykę każdemu. Poza tym, słucha też Kuby Badacha, Bartka Królika, Marysi Sadowskiej, Ani Dąbrowskiej. Mógłby tak wymieniać długo. Jego fascynacje muzyczne oscylują wokół soul'u, R&B a także, jak tłumaczy, rytmów okołojazzowych.

Czytaj więcej o:
  • świnoujście
  • koncert
  • szansa na sukces
  • telewizja
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  • forum.gs24.pl
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy Gazoport powstanie w Świnoujściu?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 179.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 91 48 13 333

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gs24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gs24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.