Oferta pracy w Szczecinie! Szukamy kogoś z pazurem!

  Oferta pracy w Szczecinie! Szukamy kogoś z pazurem!

  Reklama

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Oferta pracy w Szczecinie! Szukamy kogoś z pazurem!
  Polska Press Grupa, oddział w Szczecinie zatrudni specjalistę ds. sprzedaży reklam.
  Oferta pracy w Szczecinie! Szukamy kogoś z pazurem!
  Co to znaczy? To znaczy, że poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej i pewnej siebie. Zainteresowanej branżą reklamową i medialną. Człowieka kreatywnego, który potrafi zaproponować własne rozwiązania dotyczące budowy wizerunku, sprzedać je i zrealizować. Plusem będzie doświadczenie w sprzedaży nowoczesnych rozwiązań reklamowych. Jednym zdaniem, poszukujemy kogoś z pazurem.

  Co proponujemy w zamian?  Po pierwsze, umowę o pracę i pensję wypłacaną regularnie na koniec miesiąca. Po drugie, atrakcyjne premie, których wysokość zależy od samodzielnie wypracowanych wyników. Po trzecie, stałe godziny pracy od 8:00 do 16.00, od poniedziałku do piątku. (Weekendy u nas zawsze są wolne.) Po czwarte, udział w programie wdrożeniowym do pracy oraz cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  Kim jesteśmy?  Ogólnopolskim koncernem medialnym, zatrudniającym w Polsce około 3000 osób. W województwie zachodniopomorskim jesteśmy największą firmą w branży. Znasz nas pod takimi tytułami jak m.in.: Głos Szczeciński, Głos Koszaliński, Nasze Miasto, Strefa Biznesu czy MM Trendy.

  Mocno działamy też w Internecie – sprawdź www.gs24.pl oraz www.szczecin.naszemiasto.pl.

  Każdego dnia nasz zespół sprawia, że sieć naszych portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych, staje się jeszcze większa. Dołącz do nas i sprawdź nas: polskapress.pl

  Jeśli chcesz być członkiem zespołu Polska Press w szczecińskim oddziale, wyślij do nas swoje CV i czekaj na telefon.
  CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres: grazyna.las@polskapress.pl

  Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.


  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gs24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo