Mecz Pogoni z Sandecją Duńczycy mogą obejrzeć za darmo

  Mecz Pogoni z Sandecją Duńczycy mogą obejrzeć za darmo

  Zdjęcie autora materiału

  Maurycy Brzykcy

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Ciekawą akcję zainicjowało Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”. Wspólnie z ośrodkiem „Kibice razem” zaprosiło Duńczyków mieszkających w Szczecinie i okolicach na spotkanie Pogoń - Sandecja Nowy Sącz (10 lutego, sobota, godz. 15.30).
  Nowy napastnik Pogoni, Morten Rasmussen.

  Nowy napastnik Pogoni, Morten Rasmussen. ©Andrzej Szkocki

  Zaproszenia są darmowe, a cała akcja opiera się na ostatnim transferze Pogoni. Do klubu trafił Morten Rasmussen, który w swojej ojczyźnie jest dobrze znany, a w Szczecinie kibice wiążą z nim spore nadzieje.

  „W związku z przyjściem do naszego klubu, Pogoni, duńskiego napastnika - Mortena ‘Duncana’ Rasmussena, chcielibyśmy zaprosić wszystkich Duńczyków na mecz” - piszą kibice w komunikacie. „Osoby chętne, prosimy o kontakt do czwartku - 8 lutego, do godz. 20 pod adresem mailowym: stowarzyszenie@portowcy.org”.

  Rasmussen ma 33 lata i jest rekordzistą duńskiej ekstraklasy. Na koncie ma on 145 trafień, które zanotował w barwach Aarhus, Brøndby, Aalborga, Midtjylland.

  Zobacz również: Magazyn Sportowy24 - Maciej Sawicki - sekretarz generalny PZPN o Lidze Narodów (zasadach awansu do ME, pieniądzach, stadionach na których Polacy zagrają, itp.)
  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gs24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo